top of page

Sa., 13. Nov.

|

Steinhausen

Bliżej siebie, kojące rozmowy z ciałem

Zatrzymaj się. Tu i teraz poczuj swoje ciało, wsłuchaj się w swój oddech, przybliż się do siebie i swojej prawdy.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Bliżej siebie, kojące rozmowy z ciałem
Bliżej siebie, kojące rozmowy z ciałem

Czas i lokalizacja

13. Nov. 2021, 15:30 – 20:30

Steinhausen, Tellenmattstrasse 14, 6312 Steinhausen, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy na Warsztaty poświęcone pracy z ciałem, emocjami a przede wszystkim świadomą obecnością w sobie. 

Podczas tego spotkania zabierzemy Cię do cudownej i tajemniczej krainy - do wnętrza Siebie. 

Warsztaty to idealny czas dla Ciebie - Twojego ciała, ducha i emocji. 

To czas, kiedy poprzez koncentrację na doznaniach płynących z ciała, zaobserwujemy swoje emocje i z życzliwością przyjrzymy co, na tę chwilę najbardziej potrzebuje naszej troski i uwagi. I to właśnie temu, podczas tego warsztatu, poświęcimy naszą uwagę i te obszary otulimy uzdrawiającą miłością.

Warsztaty składają się z trzech części;

Pierwsza część poświęcona jest pracy z ciałem poprzez praktykę  jogi prowadzoną przez Małgosię Pikor. 

Zwolnimy z pędu wrażeń, informacji i emocji, po to aby lepiej wczuć się w swoje ciało i oddech. Pozwolimy pobyć sobie w łagodności i odkryć, jak nasze emocje wpływają na ciało. Łagodna sesja jogi, skoncentrowana na tym co wewnątrz, łącząca w sobie elementy terapii poprzez ruch z elementami automasażu powięziowego.

Następnie  razem z Ewą Kulesza-Bonarską poprzez twórcze ćwiczenie odkryjesz i  przybliżysz się do tego, co właśnie teraz w życiu Cię zatrzymuje i  potrzebuje Twojej troski. 

A w ostatniej trzeciej części warsztatu poprzez Praktykę Świadomej  Obecności wejdziesz w jeszcze bliższy kontakt ze sobą, zanużysz się w prawdzie swojej chwili, by zintegrować to co się ujawniło  i otworzyć się na nowe, wspierające Cię w rozwoju i Twojej  transformacji.

Pamiętaj: Nie musisz znać Jogi, czy Praktyki  Świadomej Obecności, aby wziąć udział w Warsztatach.

Są one dostępne dla każdjego: bez względu na wiek, płeć, sytuację życiową. 

Warsztaty to czas zatrzymania, gdzie rolą prowadzących będzie wyjaśnienie odpowienich techniki, za pomocą których lepiej zrozumiesz swoje ciało i emocje. 

O prowadzących:

Ewa Kulesza-Bonarska.

"Jestem Praktykiem Integrującej Obecności,  Certyfikowaną Trenerką/ Terapeutką Technik Wolności Emocjonalnej EFT,  Absolwentką Szkoły Analizy Transakcyjnej, Członkinią Polskiego i  Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki,  Doradztwa zawodowego i Personalnego, Terapeutką Cichych Ustawień Rodzin  wg Berta Hellinger’a (w procesie certyfikacji).

Pracuję z klientami indywidualnie prowadząc sesje  terapeutyczne online, sesje Integrującej Obecności, warsztaty rozwojowe  oraz grupę terapeutyczno-rozwojową w zakresie rozpoznawania i  transformowania wstydu.

Moją intencją jest wspierać kobiety w ich  transformacji do życia, w którym czują się spełnione, mają odwagę żyć w  zgodzie ze sobą i swoją Prawdą, a co za tym idzie Żyć Lekko ze Sobą.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i spełnioną  kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu  ciągle niewystarczająco dobrą, do życia w zaufaniu, szacunku do siebie, a  sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą  i dziś z radością wspieram w tym innych."

Małgosia Pikor 

"Kilkanaście lat temu zakochałam się w jodze. Praktyka jogi pomogła mi przejść przez wiele burzliwych etapów w życiu, zachować zdrowe ciało i siłe ducha. Obecnie od 3 lat prowadzę zajęcia jogi, głównie dla kobiet. Fascynuje mnie wschodnia medycyna, holistyczne podejście do naszego dobrostanu, nie tylko w ujęciu ciała, ale również duchowości. 

Ukończyłam wiele kursów doszkalających m.in. kurs pracy z powięzią, emocjami ukrytymi w ciele, czy roli dotyku w praktytce jogi. Zdobyta widza oraz (a może przede wszystkim) doświadczenie z prowadzenia zajęć, kształtują mnie w roli nauczycielki jogi i pokazują, że świadomy ruch to znacznie więcej niż gimnastyka."

Szczegóły Wydarzenia: 

Data: 13.11.2021 (sobota)

Godzina: 15:30 - 20:30

Miejsce: TANZSCHULE STEINHAUSEN (kanton Zug)

Cena: 138 CHF

Zapisy do 07.11.2021

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt w sprawie Warsztatu:

Małgosia Pikor 

Mail: kontakt@wioska-kobiet.com

Tel: 078 665 39 33

INFORMACJE DOTYCZĄCE  COVID-19

Uważnie  obserwujemy sytuacje związaną z koronawirusem. Jeśli  ze względów  bezpieczeństwa odwołamy warsztaty, wpłacone środki zostaną  w 100%  zwrócone lub przeksięgowane na kolejny termin - zgodnie z Twoim   życzeniem.

Warsztaty  zaplanowaliśmy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, oraz w  taki sposób  aby na macie każda osoba mogła być BEZ maseczki.

Ze względu na wytyczne BAG w Festiwalu mogą wziąć udział osoby, z aktualnym cenrtyfikatem covidowym.

Certyfikat otrzymują:

- Osoby zaszczepione

- Osoby z negatywnym wynikiem testu PCR lub antygegnowym (wykonanym w odpowiendnim punkcie)

- Ozdrowieńcy, czyli osoby które przeszły COVID-19 w okresie do pół roku wstecz.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page