top of page

Sa., 16. Okt.

|

Luzern

FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII

Polki dla Polek w Szwajcarii

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII
FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII

Czas i lokalizacja

16. Okt. 2021, 09:30 – 17. Okt. 2021, 18:00

Luzern, Weggisgasse 31, 6004 Luzern, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Festiwal Kobiecej Energii to dwa dni poświęcone idei dbania o ciało i umysł w rytmie SLOW. To czas na wsłuchanie się w siebie, oddech i intuicję, poznanie różnych metod pracy z ciałem i ich głębokie doświadczanie. 

Zapraszamy gorąco do pięknej Lucerny, na cykl warsztatów prowadzonych przez Polki dla Polek. Zarezerwuj na tę okazję cały dzień, a najlepiej cały weekend!

Co czeka na Was w programie?

7 Warsztatów z zakresu:

- Sposobów rozluźniania napięć w ciele (Joga Powięziowa)

- Kobiecej miednicy oraz oddechu (Trening Mięśni Dna Miednicy)

- Kobiecej seksualności (Warsztat z Seksuolożką)

- Uzdrawiającej medytacji w ruchu (Kaligrafia zdrowia)

- Zdrowego kręgosłupa (Trening Funkcjonalny)

- Naturalnych metod odmładzania (Joga Twarzy)

- Siły ciała i spokoju ducha (Asthanga Joga & Medytacja)

Cena biletu za jeden dzień (sobota lub niedziela): 169 CHF

Cena biletu za dwa dni: 299 CHF  (RABAT 39 CHF)

Zapisy do 10.10.2021

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt w sprawie Festiwalu:

Mail: kontakt@wioska-kobiet.com

Tel: 078 665 39 33

INFORMACJE DOTYCZĄCE  COVID-19

Uważnie  obserwujemy sytuacje związaną z koronawirusem. Jeśli ze względów  bezpieczeństwa odwołamy warsztaty, wpłacone środki zostaną w 100%  zwrócone lub przeksięgowane na kolejny termin - zgodnie z Twoim  życzeniem.

Warsztaty  zaplanowaliśmy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, oraz w taki sposób  aby na macie każda osoba mogła być BEZ maseczki.

Ze względu na wytyczne BAG w Festiwalu mogą wziąć udział osoby, z aktualnym cenrtyfikatem covidowym.

Certyfikat otrzymują: 

- Osoby zaszczepione

- Osoby z negatywnym wynikiem testu PCR lub antygegnowym (wykonanym w odpowiendnim punkcie)

- Ozdrowieńcy, czyli osoby które przeszły COVID-19 w okresie do pół roku wstecz. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. 

Poznaj nasze Prelegentki      

Małgorzata Pikor – Nauczycielka Hatha/Vinyasa Jogi

„Joga jest w moim życiu od bardzo dawna, choć nie zawsze była to regularna praktyka. Dawniej na zajęcia chodziłam z bolącym kręgosłupem, gdy przeładowana pracą szukałam metody na poradzenie sobie z bólem i niepokojem. Od niespełna 4 lat staję na macie niemal codziennie, zmienił się mój styl życia i podejście do ćwiczeń. Uwielbiam łagodną pracę, która przynosi rozluźnienie dla ciała i spokój dla umysłu. Dla balansu lubię także dynamiczne style jogi czy innych form aktywności fizycznej.

W ramach festiwalu zaproszę Was na warsztat: Joga Powięziowa, czyli subtelne metody rozpuszczania napięć, gdzie łagodnymi ruchami rozluźnimy napięte mięśnie, wejdziemy w kontakt ze swoim ciałem i oddechem. Opowiem o tym czym jest powięź i jakie ma znaczenie w codziennym życiu.”

Paulina Golemo – Trenerka Mięśni Dna Miednicy metodą BeBo®

„Zainteresowanie tematyką kobiecej miednicy towarzyszy mi od trzech lat, kiedy to pierwszy raz trafiłam na warsztaty z treningu mięśni dna miednicy. Znalazłam tam ważne uzupełnienie, wręcz bazę dla innych form ruchu, których dotąd próbowałam. Ukończyłam kurs trenera mięśni dna miednicy wg. koncepcji BeBo® i łączę tę pasję z pracą w dziedzinie finansów. Wciąż próbuję nowych form pracy z ciałem i duchem, wspomagających przepływ energii w tym życiodajnym obszarze.

Na zajęciach pt: Rozbujaj Swoją Miednicę, które poprowadzę w ramach Festiwalu, uczestniczki dowiedzą się dlaczego warto i jak zadbać o mięśnie dna miednicy na co dzień i w czasie innych treningów. Rozbujamy ten obszar za pomocą oddechu oraz ćwiczeń wzmacniających i rozluźniających. ”

Anka Grzywacz – Seksuolożka, Sex-coach

„Od ponad dwudziestu lat jestem Panią od seksu. Zaczynałam jako edukatora seksualna, a dziś z tytułem Seksuolożki i Sex-coacha promuję idee wystarczająco dobrego seksu. Pomagam kobietom odkrywać seksualność i czerpać jak najwięcej radości z tego procesu.

Zapraszam Was na warsztat Cała Prawda o Kobiecym Orgazmie. Jest on dedykowany wszystkim kobietom, które chcą się nauczyć przeżywać orgazmy lub odkryć je na nowo. W naszej przyjemności drzemie ogromna moc, moc dająca pewność, siłę i energię do działania na co dzień. Każda kobieta jest w stanie doświadczać ekstazy! Podczas warsztatu rozprawimy się z mitami na temat orgazmów kobiecych. Będzie też część praktyczna (bez obaw, nie będziemy się rozbierać ani dotykać miejsc intymnych). Poznasz proste triki i ćwiczenia, które pomogą Ci otworzyć ciało i umysł na przyjemność.”

Karola Suchoń – Trenerka Calligraphy Health System

„Jestem socjolożką i terapeutką sztuką - zakochaną w podróżach i gnającą jak wiatr! Calligraphy Health System towarzyszy mi od kilku lat. Ta praktyka przywróciła mi zdrowie po ciężkim wypadku i pozwala codziennie zatrzymać pędzący umysł i usłyszeć siebie. Za co jestem tej metodzie niezmiernie wdzięczna i wierna!

Kaligrafia Zdrowia, to rodzaj medytacji w ruchu, łączący Tai Chi, Qi Gong, Jogę i medycynę chińską w jeden holistyczny system. Jeśli chcecie zrelaksować się, wypuścić wszelkie stresy i napięcia z mięśni, złapać kontakt z własnym ciałem i zatrzymać rozpędzony umysł to sercem zapraszam na matę.

Za pomocą ruchu i oddechu dotlenimy razem wszystkie narządy, tkanki, komórki wprawiając nasz układ krwionośny we właściwy rytm i usuwając z niego wszelkie blokady.”

Anna Pokrywka – Trenerka Personalna

„W swojej pracy staram się dostosowywać ćwiczenia do indywidualnych możliwości i zawsze kieruję się holistycznym spojrzeniem na ludzkie ciało.

Podczas Festiwalu poprowadzę Warsztat Zdrowy Kręgosłup, skierowany do wszystkich z Was, które troszczą się o swoje dobre samopoczucie. Kręgosłup mamy tylko jeden, dlatego tak ważne jest, by dbać o niego tak, żeby służył nam jak najlepiej i jak najdłużej.

Podczas warsztatu:

  • poznasz i nauczysz się poprawnie      wykonywać zestaw „codziennych” ćwiczeń dla profilaktyki zdrowego kręgosłupa,
  • zrozumiesz jak powinna wyglądać Twoja      prawidłowa postawa ciała i dlaczego warto ją utrzymywać,
  • dowiesz      się co lubi Twój kręgosłup, a czego nie podczas czynności      dnia codziennego takich jak siedzenie, korzystanie z laptopa, telefonu,  schylania się, podnoszenia.”

Agnieszka Baranowska – Nauczycielka Jogi Twarzy metodą Fumiko Takatsu

„Jogą Twarzy zajmuję się od pięciu lat. Trafiłam na ten temat, poszukując dla siebie naturalnej metody odmładzania. Uzyskane rezultaty sprawiły, że chciałam podzielić się tą wiedzą z innymi. I stąd decyzja o certyfikacji. W 2020 roku uzyskałam uprawnienia do nauczania Jogi Twarzy metodą Fumiko Takatsu. Propaguję naturalną i dającą trwałe rezultaty alternatywę dla takich metod poprawiania wyglądu twarzy jak botox czy inne inwazyjne zabiegi.

Podczas warsztatu Naturalne Metody Odmładzania, zapoznam Cię z ideą Jogi Twarzy. Metoda ta jest przeznaczona dla osób w każdym wieku, u młodszych zadziała profilaktycznie, a starszym pozwoli zniwelować już istniejące skutki starzenia. W holistycznym podejściu Joga Twarzy łączy między innymi ćwiczenia mięśni twarzy, prawidłową postawę ciała, praktykę świadomego, głębokiego oddechu, akupresurę i relaksację. Wbrew pozorom nie wymaga dużego zaangażowania czasowego. W czasie zajęć nauczę Cię kilku prostych ćwiczeń, które łatwo wkomponujesz w swoją poranną i wieczorną rutynę pielęgnacji twarzy.”

Martyna Syguda – nauczycielka Ashtanga Jogi

”Praktyka jogi towarzyszy mi codziennie odkąd miałam 12 lat i poprowadziła mnie z Lublińca, przez Warszawę i indyjski Mysore aż do Lucerny. Tutaj osiadłam i założyłam swoją szkołę, gdzie dzielę się swoją pasją z każdym, kto chce stanąć na macie do jogi. W Ashtanga Jodze zafascynowało mnie poczucie flow uzyskiwane poprzez połączenie dynamicznego ruchu z głębokim oddechem. Moje doświadczenie jako psycholog pomaga mi w pracy z ciałem i w zrozumieniu, że praktyka jogi - mimo, że czasem bardzo fizyczna - odbywa się przede wszystkim w naszej głowie.

Warsztat Wprowadzenie do Ashtanga Joga, który przygotowałam, przeznaczony jest dla osób, które chciałyby dowiedzieć się na czym polega praktyka Ashtangi i spróbować, czy ta dynamiczna wersja jogi to coś dla was. Opowiem wam jak rozwinąć własną praktykę i razem przećwiczymy podstawowe elementy tradycyjnej sekwencji Ashtanga Jogi. Warianty pozycji będą dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, tak aby każda z was mogła skorzystać z zajęć.”

Czego możesz się spodziewać?

Przede wszystkim cudownej atmosfery i dużej dawki solidnej wiedzy. Warsztaty odbędą się w

kameralnym gronie (maksymalnie 10 uczestniczek).

Możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, które odbędą się w sobotę i niedzielę, lub wybrać tylko jeden z proponowanych dni.

Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zapisania się na pojedynczy warsztat.

Spotykamy się rano w Studiu Ashtanga Jogi, znajdującym się w samym centrum Lucerny.

Pomiędzy warsztatami zapewniamy przekąski i ciepłe napoje (wliczone w cenę biletu).

W porze lunchu mamy jedną długą przerwę. Otrzymasz od nas listę rekomendowanych

restauracji, znajdujących się w pobliżu studia, gdzie warto wybrać się na lunch.

Wszystkie pomoce potrzebne do zajęć są dostępne na miejscu, więc nie musisz przynosić swojej

maty, ani innych akcesoriów.

Cena biletu za jeden dzień (sobota lub niedziela): 169 CHF

Cena biletu za dwa dni: 299 CHF  (RABAT 39 CHF)

Zapisy do 30.09.2021

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt w sprawie Festiwalu:

Mail: kontakt@wioska-kobiet.com

Tel: 078 665 39 33

INFORMACJE DOTYCZĄCE  COVID-19

Uważnie  obserwujemy sytuacje związaną z koronawirusem. Jeśli ze względów  bezpieczeństwa odwołamy warsztaty, wpłacone środki zostaną w 100%  zwrócone lub przeksięgowane na kolejny termin - zgodnie z Twoim  życzeniem.

Warsztaty  zaplanowaliśmy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, oraz w taki sposób  aby na macie każda osoba mogła być BEZ maseczki.

Ze względu na wytyczne BAG w Festiwalu mogą wziąć udział osoby, z aktualnym cenrtyfikatem covidowym.

Certyfikat otrzymują: 

- Osoby zaszczepione

- Osoby z negatywnym wynikiem testu PCR lub antygegnowym (wykonanym w odpowiendnim punkcie)

- Ozdrowieńcy, czyli osoby które przeszły COVID-19 w okresie do pół roku wstecz. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt. 

Harmonogram


  • 1 Stunde 30 Minuten

    Joga Powięziowa, czyli subtelne metody rozpuszczania napięć


  • 30 Minuten

    Przerwa na kawę

Jeszcze 11 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page