top of page

Sa., 02. Apr.

|

Luzern

FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII VOL.2

Festiwal Kobiecej Energii to dwa dni poświęcone idei dbania o ciało i umysł w rytmie SLOW. To czas na wsłuchanie się w siebie, oddech i intuicję, poznanie różnych metod pracy z ciałem i ich głębokie doświadczanie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII VOL.2
FESTIWAL KOBIECEJ ENERGII VOL.2

Czas i lokalizacja

02. Apr. 2022, 10:00 – 03. Apr. 2022, 18:30

Luzern, Weggisgasse 31, 6004 Luzern, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy gorąco do pięknej Lucerny, na cykl warsztatów prowadzonych przez Polki dla Polek. Zarezerwuj na tę okazję cały dzień, a najlepiej cały weekend!

Co czeka na Was w programie?

2 Przewodnie Warsztaty z zakresu:

- Wiosenne przebudzenie pożądania (Warsztat z seksuolożką Anką Grzywacz)

- Obudź Boginię w sobie i rozkwitnij na wiosnę (Warsztaty rozwojowe z Ewą Kuleszą Bonarską)

Oraz 4 uzupełniające mini warsztaty z zakresu:

- Rozpuszczania napięć w obszarze miednicy (Ćwiczenia dna miednicy z Pauliną Golemo)

- Uzdrawiającej medytacji w ruchu (Kaligrafia zdrowia z Karolą Suchoń)

- Siły ciała i spokoju ducha (Joga z Czarkami z Małgosią Pikor)

- Mocy płynącej z Wdzięczności (Mini warsztat z Anną Stando)

Poznaj nasze Prelegentki:

Paulina Golemo – Trenerka Mięśni Dna Miednicy metodą BeBo®

„Zainteresowanie tematyką kobiecej miednicy towarzyszy mi od przeszło trzech lat, kiedy to szukając pomocy dla siebie, trafiłam na warsztaty z treningu mięśni dna miednicy. Dalszy rozwój w tej dziedzinie otworzył mi oczy na złożoność dolegliwości związanych z miednicą, które nadal stanowią temat tabu. Uświadomiłam sobie, że ćwiczenia angażujące dno miednicy powinny być bazą dla innych form ruchu. Chętnie dzielę się tą wiedzą, a zamiłowanie to łączę z pracą w dziedzinie finansów. Wciąż próbuję nowych form pracy z ciałem i duchem, wspomagających przepływ energii w tym życiodajnym obszarze.

Na zajęciach pt: Relaks dna miednicy, będziemy rozpuszczać napięcia nagromadzone w miednicy i kierować do niej więcej życia.”

Anka Grzywacz – Seksuolożka, Certyfikowana Sex Coach

„Od ponad dwudziestu lat jestem Panią od seksu. Zaczynałam jako edukatora seksualna, a dziś z tytułem Seksuolożki i Sex Coacha promuję idee wystarczająco dobrego seksu. Pomagam kobietom odkrywać seksualność i czerpać jak najwięcej radości z tego procesu.

Zapraszam Cię na warsztat “Wiosenne przebudzenie pożądania”. Poczujesz dzięki niemu więcej zmysłowości i obudzisz w sobie soczystą seksualność. Warsztat jest dla Ciebie bez względu na to, czy jesteś obecnie w związku, czy jesteś solo i jaka jest Twoja aktualna tożsamość seksualna.

W naszej przyjemności drzemie ogromna moc, moc dająca pewność, siłę i energię do działania na co dzień. Każda kobieta jest w stanie doświadczać ekstazy! W intymnym, kobiecym kręgu będziemy odczarowywać tematy tabu. Czekają na Ciebie proste praktyki (bez obaw, nie będziemy się rozbierać ani dotykać miejsc intymnych). Poznasz triki i ćwiczenia, które pomogą Ci otworzyć ciało i umysł na przyjemność.”

Karola Suchoń – Trenerka Calligraphy Health System

„Jestem socjolożką i terapeutką sztuką - zakochaną w podróżach, tańcu i górach!

Calligraphy Health System towarzyszy mi od kilku lat. Ta praktyka przywróciła mi zdrowie po ciężkim wypadku i pozwala codziennie zatrzymać pędzący umysł i usłyszeć siebie. Za co jestem tej metodzie niezmiernie wdzięczna i wierna!

Kaligrafia Zdrowia, to rodzaj medytacji w ruchu, łączący Tai Chi, Qi Gong, Jogę i medycynę chińską w jeden holistyczny system. Jeśli chcecie się  zrelaksować, wypuścić stresy i napięcia, złapać kontakt z własnym ciałem i zatrzymać rozpędzony umysł to sercem zapraszam na matę.

Za pomocą ruchu i oddechu dotlenimy wszystkie komórki wprawiając nasz układ krwionośny we właściwy rytm i usuwając z niego wszelkie blokady na poziomie fizycznym, energetycznym oraz emocjonalnym. To wszystko podczas lekkiego płynięcia oraz intuicyjnych sekwencji ruchowych, które może wykonywać każdy - nawet osoby po operacjach i urazach. Oczyścimy ciało i umysł, robiąc przestrzeń na nowe oraz przywracając siły witalne i energetyczne!.”

Małgorzata Pikor – Nauczycielka Hatha/Vinyasa Jogi

„Joga jest w moim życiu od bardzo dawna, choć nie zawsze była to regularna praktyka. Dawniej na zajęcia chodziłam z bolącym kręgosłupem, gdy przeładowana pracą szukałam metody na poradzenie sobie z bólem i niepokojem.

Od niespełna 4 lat staję na macie niemal codziennie, zmienił się mój styl życia i podejście do ćwiczeń. Uwielbiam łagodną pracę, która przynosi rozluźnienie dla ciała i spokój dla umysłu. Dla balansu lubię także dynamiczne style jogi czy innych form aktywności fizycznej.

W ramach festiwalu zaproszę Was na sesję jogi z czakrami, podczas której skoncentrujemy się na fizycznym rozmieszczeniu czakr oraz ich znaczeniu w systemie jogi i tantry. Do praktyki jogi dodamy techniki oddechowe, automasażu oraz wizualizacje.

Ewa Kulesza-Bonarska – Trenerka wewnętrznej zmiany.

Jestem Nauczycielką Praktyki Świadomego Bycia, Certyfikowaną Trenerką/ Terapeutką EFT (Technik Wolności Emocjonalnej), Terapeutką Cichych Ustawień Rodzin wg Berta Hellinger’a, Absolwentką Szkoły Analizy Transakcyjnej, Członkinią Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej, mgr Pedagogiki, Doradztwa zawodowego i Personalnego.

Pracuję z klientami indywidualnie, prowadząc sesje online, a także warsztaty terapeutyczno-rozwojowe, grupę terapeutyczno-rozwojową w zakresie rozpoznawania i transformowania toksycznego wstydu oraz kompleksowy program pracy z wewnętrznym dzieckiem.

Moją intencją jest wspierać innych w ich transformacji do prawdziwie spełnionego życia, w którym jest im po prostu Lekko ze Sobą.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, żoną i spełnioną kobietą, która przeszła drogę od życia w lęku, poczuciu winy i byciu ciągle niewystarczająco dobrą, do życia w zaufaniu do tego, co ponad mną, szacunku do siebie, a to sprawiło, że nauczyłam się żyć Lekko ze Sobą i dziś wspieram w tym innych.

Podczas tego warsztatu zabiorę Cię w obszar kobiecej energii. Przyjrzysz się sobie, swoim kobiecym wartościom i jakościom, a także ujrzysz prawdę swojego momentu. Skontaktujesz się ze sobą, swoimi emocjami, ciałem i ograniczającymi przekonaniami. Uwolnisz i transformujesz to, na co jesteś już gotowa i tym samym zrobisz kolejny, świadomy krok, ku życiu w lekkości, spełnieniu i zasługiwaniu.

Anna Stando - założycielka ‘My Gratitude Challenge’

"Moc wdzięczności zrozumiałam tak naprawdę po raz pierwszy ponad dwa lata temu podczas ciąży z moim drugim dzieckiem. Mimo mojego zazwyczaj pozytywnego nastawienia do świata, nagle znalazłam się w systuacji gdzie wszystko mnie przytłaczało emocjonalnie do tego stopnia, że czasem trudno było mi wyjść z łóżka. Regularna praktyka wdzięczności pomogła mi odzyskać radość życia. Coś do czego musiałam się najpierw zmuszać, obecnie jest moim sposobem na życie.

Na warsztatach wdzięczności poznamy najważniejsze zalety wdzięcznego umysłu i nauczymy się jak praktykować wdzięczność w każdej sytuacji. Poćwiczymy też wdzięczność za to co było, co jest i co będzie oraz odkryjemy jak praktyka wdzięczności może nam pomóc osiągnąć nasze życiowe cele.

Zauważanie i docenianie wszystkiego co w naszym życiu dobre jest najszybszą drogą do szczęścia i najlepszym sposobem na zwiększenie odporności psychicznej. W świecie, w którym wszystko zwariowało, dbanie o swoje zdrowie emocjonalne i czerpanie radości z naszego wnętrza stało się jeszcze ważniejsze. Zatrzymajmy się na chwilę, uśmiechnijmy się, podziękujmy za to co jest i przywitajmy więcej dobrego na naszej drodze."

Czego możesz się spodziewać?

Przede wszystkim cudownej atmosfery i dużej dawki solidnej wiedzy.

Warsztaty odbędą się w kameralnym gronie (maksymalnie 10 uczestniczek plus prowadzące).

Możesz uczestniczyć we wszystkich zajęciach, które odbędą się w sobotę i niedzielę, lub wybrać tylko jeden z proponowanych dni.

Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości zapisania się na pojedynczy warsztat.

Spotykamy się rano w Studiu Ashtanga Jogi, znajdującym się w samym centrum Lucerny.

Pomiędzy warsztatami zapewniamy przekąski i ciepłe napoje (wliczone w cenę biletu).

W porze lunchu mamy jedną długą przerwę. 

Otrzymasz od nas listę rekomendowanychrestauracji, znajdujących się w pobliżu studia, gdzie warto wybrać się na lunch.

Wszystkie pomoce potrzebne do zajęć są dostępne na miejscu, więc nie musisz przynosić swojej maty, ani innych akcesoriów.

Cena biletu za jeden dzień (sobota lub niedziela): 169 CHF

Cena biletu za dwa dni: 299 CHF (RABAT 39 CHF)

Zapisy do 25.03.2022

Ilość miejsc ograniczona!

Kontakt w sprawie Festiwalu:

Mail: kontakt@wioska-kobiet.com

Tel: 078 665 39 33

INFORMACJE DOTYCZĄCE COVID-19

Uważnie obserwujemy sytuację związaną z koronawirusem. Jeśli ze względów bezpieczeństwa odwołamy warsztaty, wpłacone środki zostaną w 100% zwrócone lub przeksięgowane na kolejny termin - zgodnie z Twoim życzeniem.

Warsztaty zaplanowaliśmy zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, oraz w taki sposób aby na macie każda osoba mogła być BEZ maseczki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Harmonogram


  • 1 Stunde

    Przywitanie w Kobiecym Kręgu


  • 1 Stunde

    Relaks dna miednicy

Jeszcze 8 dostępnych elementów

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page