top of page

Sa., 04. Sept.

|

Verein Tanzschule Steinhausen

Tęczowa rzeka, czyli magiczna podróż w głąb siebie

Niezwykłe Warsztaty z Jogą, Czakrami i Dźwiękiem

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Tęczowa rzeka, czyli magiczna podróż w głąb siebie
Tęczowa rzeka, czyli magiczna podróż w głąb siebie

Czas i lokalizacja

04. Sept. 2021, 15:30 – 19:30

Verein Tanzschule Steinhausen, Tellenmattstrasse 14, 6312 Steinhausen, Szwajcaria

O wydarzeniu

Wszystko w naszym świecie jest ze sobą połączone. Energia, którą przyjmujemy, karmi nasze ciało i umysł. Sprawia, że jesteśmy twórczy, spokojni i świadomi. Czakry są centralnymi punktami energetycznymi w naszym ciele, zapisem informacji o nas, naszych przodkach i naszej odległej przyszłości. Zdarza się, że czakry lub połączenie pomiędzy nimi napotykają na problemy, które blokują swobodny przepływ energii. Oczyszczanie i balansowanie czakr umożliwia prawidłowe funkcjonowanie, nie tylko naszego ciała fizycznego, ale także energetycznego, duchowego i emocjonalnego. Zapraszamy na warsztaty podczas, których wprowadzimy Cię w świat czakr, za pomocą jogi, medytacji i dźwięku. Przygotuj się na piękną, mistyczną podróż w głąb siebie.

O wydarzeniu:

Warsztaty rozpoczniemy spokojną sesją jogi, podczas której skoncentrujemy się na fizycznym rozmieszczeniu czakr oraz ich znaczeniu w systemie jogi i tantry. Do praktyki jogi dodamy techniki oddechowe oraz wizualizacje. Subtelności naszej praktyce doda muzyka na żywo, z wykorzystaniem mis tybetańskich, śpiewających kryształowych mis, energetycznych mono-kurantów planetarnych,kija deszczowego oraz sansuli.

Następnym krokiem będzie zanurzenie się w stanie głębokiej medytacji. Podczas tej części warsztatów użyjemy kryształów i dźwięku, aby w efekcie wyrównać, odblokować i pobudzić czakry. Zostanie to osiągnięte dzięki różnym falom dźwiękowym, miękkiej energii, która pomoże przywrócić równowagę w całym ciele energetycznym. Po medytacji z przewodnikiem każdy uczestnik otrzyma również odczyt energii i zabieg leczniczy, którym Monika podzieli się z Wami indywidualnie.

O prowadzących:

Monika Sochan – zakochana w życiu  bioenergoterapeutka, duchowy i emocjonalny coach, praktykantka QHHT, Regresji do Przeszłych Żyć, Breathwork i Szamanizmu.

Małgosia Pikor – nauczycielka Hatha Jogi, pasjonatka medytacji, ajurwedy i holistycznego spojrzenia na zdrowie.

Szczegóły:

Data: 04.09.2021 (sobota) w godzinach 15:30-19:00

Miejsce: Tanzschule Steinhausen (kanton Zug)

Cena: 168 CHF

Jeśli masz pytania chętnie odpowiem

 Małgosia Pikor 

mail: malgosia.szydlak@gmail.com

tel: +41 78 665 39 33

*Ilość miejsc ograniczona do 10 uczestników

Bilety

  • Warsztaty Tęczowa Rzeka

    CHF 168.00
    Sprzedaż zakończona

Suma

CHF 0.00

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page