top of page

So., 21. Aug.

|

Zürich

Kąpiel leśna

Kąpiel leśna to prozdrowotna praktyka kontaktu z naturą. Wykorzystując nasze zmysły wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku będziemy budować most pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym światem, w którym żyjemy.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Kąpiel leśna
Kąpiel leśna

Czas i lokalizacja

21. Aug. 2022, 18:00 – 20:00

Zürich, Witikonstrasse, 8053 Zürich, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Odgłosy lasu, zapach drzew, światło słoneczne przebijające się przez liście i świeże, czyste powietrze nie tylko dadzą nam poczucie komfortu, ale również złagodzą stres, osłabią lęk i pozytywnie wpłyną na jakość twojego snu. 

Ponadto, kąpiel leśna będzie stymulować nasz układ odpornościowy, pomagając nam zwolnić tempo, odprężyć się, odzyskać spokój i wewnętrzną siłę.

Co wziąć ze sobą: wygodne buty i ubrania, których nie będziesz bał/a się wybrudzić, wodę do picia, opcjonalnie karimatę lub podkładkę do siedzenia/leżenia, notes i długopis, jeśli będziesz chciał/a zapisać swoje refleksje oraz repelent, jeśli obawiasz się kleszczy i owadów.

Szczegóły:

Prowadząca: Dana Samperio

Data: 21.08.2022

Godzina: 17:30-20:00

Miejsce: Witikon 8053/ spotkanie na przustanku “Kienastenwies”

Cena biletu dla 1 osoby dorosłej: 25 CHF

Minimalna ilość osób: 6

ODWOŁANIE W PRZYPADKU NIEPOGODY

Ze względu na to, że każde z wydarzeń będzie odbywało się na świeżym     powietrzu, w przypadku deszczu i niesprzyjających warunków     atmosferycznych, wydarzenie może zostać odwołane.

W przypadku odwołania wydarzenia z winy organizatora lub z winy     pogody, 100% wpłaconych środków zostanie zwrócone Uczestnikom, lub     zaksięgowane na inny termin - zgodnie z życzeniem Uczestnika.

W razie pytań prosimy o kontakt.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page