top of page

So., 17. März

|

Zürich

Reset z Jogą: Praktyczne Narzędzia w życiu codziennym

Ten warsztat został stworzony jak domowa apteczka, wprowadzając w skuteczne techniki jogi, dzięki którym poznasz konkretne metody radzenia sobie z napięciem i stresem, nauczysz się technik relaksacji i wspomagania koncentracji.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Reset z Jogą: Praktyczne Narzędzia w życiu codziennym
Reset z Jogą: Praktyczne Narzędzia w życiu codziennym

Czas i lokalizacja

17. März 2024, 10:00 – 13:00

Zürich, Eichstrasse 23, 8045 Zürich, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Zapraszam serdecznie na warsztaty jogi, podczas których poznasz gamę technik z zakresu jogi, wspierających codzienne życie. Nauczysz się tajników oddechu, który nie tylko dostarcza energii, ale także wzmacnia mięśnie posturalne. Doświadczysz relaksacji, która regeneruje ciało i dodaje energii, a także skorzystasz z zestawu ćwiczeń dedykowanych wsparciu codziennej sprawności fizycznej.

Czego Się Nauczysz?

  • Jak zwiększysz poziom energii i koncentracji, wykorzystując potencjał pranajamy.
  • Poznasz klasyczne pozycje jogi, dostosowane do wymogów współczesnego stylu życia.
  • Poznasz techniki relaksacji, możliwe do zastosowania również w trakcie codziennego życia, umożliwiające utrzymanie równowagi i spokoju.

Plan Warsztatu:

Body Scan- to praktyka skupiająca uwagę na różnych obszarach ciała, pomagając świadomie zauważać i relaksować poszczególne partie. Na poziomie anatomicznym jest ona  istotna dla układu nerwowego, ponieważ nie tylko sprzyja redukcji napięcia mięśniowego, ale także wspomaga regulację układu autonomicznego, poprawiając równowagę pomiędzy aktywnością współczulną a przywspółczulną. Na poziomie psychologicznym skanowanie ciała pozwala nam między innymi lepiej zrozumieć emocje i ich wpływ na nasze ciało.

Pranayama: Oddech Kapalabhati i Bhramari Nauczysz się wykorzystywać potężną technikę oddechową - Oddech Kapalabhati, aby oczyszczać ciało, wzmacniać mięśnie głębokie oraz zwiększyć poziom energii. Dodatkowo, w trakcie warsztatu  doświadczysz także korzyści oddechu Bhramari, wprowadzając się w stan odprężenia i skupienia.

Praktyka Asan: Wzmocnienie i Rozluźnienie Przez serię tradycyjnych asan, zmodyfikowanych o współczesną wiedzę, skupisz się na wzmocnieniu mięśni posturalnych i znalezieniu równowagi w codziennej aktywności fizycznej. Odkryjesz, jak jogiczne pozy mogą przynieść ulgę, przywrócić równowagę i poprawić ogólne samopoczucie.

Relaksacja i Medytacja: Wewnętrzny Spokój Zakończymy warsztat 20-minutową sesją relaksacji, eksplorując różne metody odprężenia, w tym protokół Jogi Nidry (NSDR - non-sleep deep relaxation).

Rozmowy i Ciepła Herbata Po warsztacie zapraszam do nieformalnych rozmów, gdzie będziesz mógł/a podzielić się swoimi doświadczeniami i odkryciami.

Szczegóły:

Data: 17.03.2024, w godzinach: 10:00-13:00

Miejsce: Zurych, Planet Yoga Studio

Osoba prowadząca warsztat: Małgorzata Pikor

Cena: 65 CHF

Bilety

  • Warsztaty Jogi 17.03.2024

    Dziękuję serdecznie za zakup biletu. Bardzo proszę o informację, jeśli masz przewlekłe chorujesz, masz kontuzje czy jesteś w ciąży. Jak się przygotować do warsztatów? - Wygodny strój: Przygotuj wygodne ubrania do ćwiczeń, ciepłe skarpetki i bluzę. - Materiały do zajęć: Maty do jogi, kocyki, bolstery i inne pomoce będą dostępne na miejscu. - Bidon na wodę: Zabierz ze sobą termos lub bidon na wodę, aby utrzymać nawodnienie.

    CHF 65.00
    Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page