top of page

Sa., 24. Juni

|

Steinhausen

“W jedności i równowadze”, warsztat z medytacją i dźwiękami kamertonów

Z radością zapraszamy Cię na nadchodzący warsztat poświęcony oczyszczaniu energetycznemu z medytacją prowadzoną oraz masażu dźwiękami kamertonów terapeutycznych.  Jesteśmy przekonane, że to wydarzenie pozwoli Ci doświadczyć głębokiego stanu relaksu, wewnętrznej harmonii i lekkości.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
“W jedności i równowadze”, warsztat z medytacją i dźwiękami kamertonów
“W jedności i równowadze”, warsztat z medytacją i dźwiękami kamertonów

Czas i lokalizacja

24. Juni 2023, 17:00 – 20:00

Steinhausen, Tellenmattstrasse 14, 6312 Steinhausen, Szwajcaria

Goście

O wydarzeniu

Zaproszenie na warsztat “W jedności i równowadze”, warsztat z medytacją i dźwiękami kamertonów w Steinhausen.

Z  radością zapraszamy Cię na nadchodzący warsztat poświęcony oczyszczaniu  energetycznemu z medytacją prowadzoną oraz masażu dźwiękami kamertonów  terapeutycznych.

Jesteśmy przekonane, że to wydarzenie pozwoli Ci doświadczyć głębokiego stanu relaksu, wewnętrznej harmonii i lekkości.

Warsztat składa się z dwóch części:

  • Medytacji  prowadzonej składającej się z kilku etapów, w której rozluźnisz  rozbiegany umysł i zbalansujesz ciało energetyczne. Medytacja pozwala na  zwiększenie poziomu uważności i skupienia.
  • Masażu  dźwiękami kamertonów terapeutycznych. Kamerton to niewielki instrument  muzyczny w formie widełek. Wibracje kamertonów zaprowadzą Cię w  przestrzeń absolutnej błogości i równowagi - do Twojego naturalnego  stanu. W trakcie masażu przewidziana jest dodatkowo praca energetyczna  nad każdym z uczestnikiem.

To będzie niezapomniane doświadczenie dla naszych zmysłów i duszy.

Prowadzący

Bogusia  Wójcik - certyfikowana przewodniczka po uzdrawiającej hipnozie  regresyjnej w polu kwantowym (SCHH & QHHT) oraz bioenergoterapeutka  Reiki. W swojej pracy z klientami skupia się na oczyszczaniu ciała  energetycznego i fizycznego, aby umożliwić swobodne, relaksujące i  odprężające podróże.

Jej  praktyka opiera się na technikach uzdrawiania poprzez hipnozę, które  pozwalają na intuicyjne połączenie się z nadświadomością i odczuwanie  głębokiej harmonii wewnętrznej. Bogusia to również animatorka jogi dla  dzieci, co pokazuje, że praca z ludźmi jest dla niej od zawsze ważna.

Anita  Krajewska - certyfikowany muzykoterapeuta komórkowy metodą dr Barbary  Angel (Romanowskiej). Wykonuje także relaksacyjne masaże powięziowe oraz  sesje Lomi Lomi Nui w swoim domowym zaciszu w Zurychu. Zafascynowana  poszerzaniem świadomości, wpływem umysłu na ciało i funkcjonowanie  człowieka. Na co dzień związana z branżą IT.

Szczegóły

Data: 24.06.2023

Godziny: 17:00-20:00

Miejsce: Yoga Raum, Hammerstrasse 5 B, 6312 Steinhausen

Cena biletu: 88 CHF

Zapisy: poprzez formularz RSVP

Ilość miejsc ograniczona

Warsztaty organizują: Bogusia Wójcik i Anita Krajewska 

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page